Dom ProduktySteroid stymulujący testosteron

Lean Muscle Mass Propionian testosteronu CAS 57-85-2 steroidowy proszek

Lean Muscle Mass Propionian testosteronu CAS 57-85-2 steroidowy proszek

Lean Muscle Mass Testosterone Propionate CAS 57-85-2 Steroid Powder

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shuangbojie
Orzecznictwo: Enterprise Standard
Numer modelu: Nutrition@chembj.com

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 4-6 dni dla Ciebie
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitocin, T / T
Możliwość Supply: 500kg/miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
CAS: 57-85-2 MF: C22h32o3
MW: 344.49 EINECS: 200-351-1
Właściwości: proszek pakowania: dyskretne opakowanie
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin WhatsApp: 8618578209860
High Light:

muscle growth steroids

,

testosterone cypionate steroid

Propionian testosteronu CAS 57-85-2 steroidowy proszek do masaży mięśniowych

Nazwa produktu: Propionian testosteronu
Synonimy: TESTOSTERON PROPIONATE, TESTOSTERON 17-PROPIONATE, TESTOSTERON 17-PROPONUJĄCY, KWAS PROPIONOWY (8R, 9S, 10R, 13S, 14S, 17S) -10,13-DIMETYL-3-OXO-2,3,6,7,8 , 9,10,11,12,13,14,15,16,17-TETRADECAHYDRO-1H-CYCLOPENTA [A] PHENANTHREN-17-YL ESTER; 17- (1-oksopropoksy) - (17-beta) -androst- 4-en-3-on, 17 - [(1-oksopropanoilo) oksy] androst-4-en-3-on; 3-oksoandrost-4-en-17-ylopropionian; Agovirin
CAS: 57-85-2
MF: C22H32O3
MW: 344,49
EINECS: 200-351-1

Funkcje i cechy charakterystyczne testosteronu:


Propionian testosteronu jest czystym hormonem testosteronowym. Choć syntetyczny jest idealną repliką pierwszorzędowego, naturalnie wytworzonego testosteronu męskiego androgenu. Projektując, hormon jest przyłączony do estru propionowego (estru propionowego), małego / krótkiego estru, który umożliwia kontrolowanie czasu uwalniania hormonu. Bez estru, hormon rozproszyłby się i rozproszyłby się szybko po podaniu. Przyłączając ester, wspomaga to kontrolowane uwalnianie i umożliwia osobie indywidualnej wstrzyknięcie tego hormonu rzadziej. Kiedy wstrzykuje się propionian testosteronu, ester powoli zaczyna odłączać się od hormonu. Ponieważ ester jest odłączony, hormon testosteronu zaczyna uwalniać się do krwi. Okres półtrwania propionianu testosteronu wynosi około dwóch dni, który jest znacznie dłuższy niż testosteron wolniejszy od estru, który ma okres półtrwania wynoszący nieco mniej niż 24 godziny.

Jako czysty testosteron, Testosteron Propionate posiada anaboliczną ocenę 100, a także androgenną ocenę 100. Sam hormon testosteronu stanowi podstawę, za pomocą której wszystkie anaboliczne i androgenne wskaźniki są mierzone we wszystkich sterydach anabolicznych. Co ważniejsze, przy zachowaniu tych strukturalnych ratingów, jego przełożenie jest w pełni dopasowane. Propionian testosteronu przyniesie znaczną aktywność anaboliczną i androgenną. Jest to ważne, ponieważ nie wszystkie sterydy odpowiadają ich strukturalnym ratingom w zdolności tłumaczeniowej.

Pomimo syntetycznego charakteru, testosteron propionian jest skutecznym hormonem do leczenia niskiego poziomu testosteronu. Testosteron jest głównym hormonem wytwarzanym przez mężczyzn i kobiety, które mają wpływ na nasze samopoczucie fizyczne, psychiczne i seksualne. Mimo że są produkowane i istotne dla obu płci, mężczyźni potrzebują około dziesięciu razy więcej niż kobiety. Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu i ponad 20 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych cierpi z powodu pewnego rodzaju niedoboru androgenu, Testosterone Propionate rozwiązuje ten problem. Jednakże, chociaż jest skuteczny, przecież jest to testosteron, nie jest to korzystna forma leczenia, ponieważ wymaga częstych zastrzyków. Cytrynian testosteronu i testosteron Enanthate pozostają dominującymi formami planów leczenia. Jeśli jednak cierpisz i Testosterone Propionate jest dostępny, jest to odpowiednia opcja.

Istnieje wiele objawów związanych z niskim testosteronem. Same objawy nie zagrażają życiu, ale znacznie obniżają jakość życia. Co ważniejsze, gdy warunek jest ignorowany, może to być otwarte drzwi do wielu znacznie poważniejszych warunków, z których część zagraża życiu. Objawami niskiego poziomu testosteronu są:

1. Utrata Libido (może odnosić się do częściowej lub całkowitej straty)
2. Zaburzenia erekcji (niezdolność do utrzymania lub uzyskania i erekcji)
3. Utrata masy mięśniowej (pomimo diety i ćwiczeń)
4. Utrata siły (pomimo diety i ćwiczeń)
5. Zwiększona Tłuszcz Ciała (pomimo diety i ćwiczeń)
Utrata mentalności
Zmniejszona zdolność do koncentracji
Letarg
Bezsenność
Drażliwość
Zmniejszona energia
Depresja
Słaby system immunologiczny

Wpływ propionianu testosteronu:


U pacjentów z niskim testosteronem, jeśli uzupełniasz testosteronem propionian, nie będziesz cierpiał więcej. To jest główny efekt testosteronu w tym zakresie. Poziomy były niskie, a teraz nie. Następnie mamy sportowca zwiększającego wydajność, a jako wszechstronny steryd anaboliczny efekty Testosteronu Propionate pokrywają szeroki zakres tej kategorii.

Dla sportowców poza sezonem nie ma anabolicznego steroidu ważniejszego ani korzystnego niż testosteron. Wysoki poziom testosteronu przyczyni się do znacznego wzrostu masy mięśniowej i siły. Przyjmuje się, że jednostka pochłania wystarczające kalorie. Związki, takie jak Propionian Testosteronu nie są magiczne, nadal będziesz musiał karmić swoje ciało wystarczająco dużo kalorii. W okresie poza sezonem wzrost oznacza, że ​​całkowite spożycie kalorii powinno być nieco wyższe od podtrzymania. Będzie to niestety promować wzrost tkanki tłuszczowej. Kluczem do sukcesu poza sezonem jest uzyskanie chudej tkanki, przy jednoczesnym minimalizowaniu wzrostu tkanki tłuszczowej w jak największym stopniu. Poprzez uzupełnienie testosteronowego propionianu pacjent będzie w stanie to osiągnąć skuteczniej. Wysoki poziom testosteronu będzie promować silniejsze tempo metabolizmu. To nie jest prawo do jedzenia, jak nie ma końca, ale powinieneś być w stanie lepiej wykorzystać swoje kalorie.

Octan testosteronu Octan trenbolonu
Cypionian testosteronu Enanthate Trenbolonu
Testosteron dekanoat Octan boldenonu
Testosteron Enanthate Bisfenon undecylenat
Ikonaprylator testosteronu Cypionian boldenonu
Fenylopropionian testosteronu Propionian boldenonu
Propionian testosteronu Dekanat Nandrolonu
Testosteron Undecanoate Fenylopropionian Nandrolonu
Mesteron Undecylan Nandrolonu
Testosteron Sustanon 250 Cypionian nandrolonu
Octan klostebolu Propionian nandrolonu
Methylostanolem Metylotrienolon
Enanthate Methenolonu Propionian drostanolu
Acetat methenolonu Dantanolone Enanthate
Anadrol Stanolon
Anavar Tadalafil
Winstrol Vardenafil
Cytrynian klomifenu Dianabol
Cytrynian toremifenu Cytrynian Tamoksyfenu

Szczegóły kontaktu
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: luke

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
Doustne steroidy anaboliczne
Lokalne leki znieczulające
Anaboliczne sterydowe wstrzyknięcie
Poprosić o wycenę

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Chiny dobry jakość Odżywianie Steroid dostawca. © 2017 - 2020 nutritionsteroid.com. All Rights Reserved.