Dom ProduktySteroid stymulujący testosteron

Testosteron Steroid Surowy Testosteron Cypionat CAS 58-20-8 dla Męskiej Terapii

Testosteron Steroid Surowy Testosteron Cypionat CAS 58-20-8 dla Męskiej Terapii

Testosterone Steroid Raw Testosterone Cypionate CAS 58-20-8 for Male Therapy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shuangbojie
Orzecznictwo: Enterprise Standard
Numer modelu: Nutrition@chembj.com

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 4-6 dni dla Ciebie
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitocin, T / T
Możliwość Supply: 500kg/miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
CAS: 58-20-8 MF: C27H40O3
MW: 412.6 EINECS: 200-368-4
Właściwości: proszek pakowania: dyskretne opakowanie
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin WhatsApp: 8618578209860
High Light:

testosterone undecanoate

,

testosterone cypionate steroid

Testosteron Steroid Surowy Testosteron Cypionat CAS 58-20-8 dla Male Therapy

Nazwa produktu: Testosteron cypionat
Synonimy: TESTOSTERON CYKLOPENTA PROPONUJĄCY TESTOSTERON CYCLOPENTYLOPROPONATE, TESTOSTERON CYPIONAT, TESTOSTERON 17BETA-CYCLOPENTANEPROPIONATE, TESTOSTERON 17BETA-CYPIONATE, 17- (cyklopentylo-1-oksopropoksy) androst-4-en-3-on, 17b- (3-cyklopentylopropanoiloksy) androst- 4-en-3-on; 17b-hydroksy-4-androsteno-3-on, cyklopentanopropionian
CAS: 58-20-8
MF: C27H40O3
MW: 412,6
EINECS: 200-368-4

Cechy Cypionate Testosteronu


Testosteron Cypionat to syntetyczna wersja naturalnie wytwarzanego hormonu testosteronowego. Ten hormon jest odpowiedzialny za wiele różnych właściwości fizycznych i umysłowych u mężczyzn. Propaguje popęd płciowy, utratę tłuszczu, pomaga w uzyskaniu i utrzymaniu dobrej masy mięśniowej, zwiększeniu gęstości kości, a nawet ochronie przed chorobami serca. Niezależnie od tego, czy jest ona naturalnie produkowana czy przy użyciu testosteronu Cypionate, cechy te nie zmieniają się. Wszystkie inne sterydy są w rzeczywistości cząsteczką testosteronu, która została zmieniona w celu zmiany właściwości hormonu. Cypionat testosteronu wiąże się z oceną 100 przy pomiarze struktury anabolicznej / androgennej, a ocena ta służy do pomiaru wszystkich innych sterydów. To sprawi, że testosteron "ojcem" wszystkich sterydów anabolicznych stosowanych przez sportowców dzisiaj. Należy zauważyć; Wszystkie związki testosteronowe, w tym Cypionian Testosteronu wykazują ten wynik anaboliczny / androgenny 100, ponieważ są to tylko testosteron.

Cypionat testosteronu jest wysoce anabolicznym i androgennym hormonem, dzięki czemu jest doskonałym steroidem, jeśli chce się więcej wielkości i siły. Testosteron Cypionat wspomaga zatrzymywanie azotu w mięśniach, a więcej azotu mięśnie utrzymują więcej białka w mięśniach. Cypionian testosteronu może również zwiększyć poziom innego hormonu anabolicznego, IGF-1 w tkance mięśniowej zapewniającej jeszcze większą aktywność anaboliczną. Cypionat testosteronu ma także niesamowitą zdolność zwiększania aktywności komórek satelitarnych. Te komórki odgrywają aktywną rolę w naprawie uszkodzonego mięśnia. Testosteron wiąże się również z receptorem androgenowym w celu promowania mechanizmów zależnych od receptora androgenowego w celu zwiększenia mięśni i utraty tkanki tłuszczowej.

Cypionat testosteronu powoduje zmiany kształtu, wielkości i może zmienić wygląd i liczbę włókien mięśniowych. Androgeny takie jak testosteron mogą chronić ciężko zarobione mięśnie z katabolicznych (tracących mięśnie) hormonów glukokortykoidowych, z kolei hamujących związane z nimi działania niepożądane. Ponadto, Cypionat Testosteronu ma zdolność zwiększania produkcji krwinek czerwonych i wyższa liczba krwinek czerwonych zwiększa wytrzymałość dzięki zwiększonemu utlenianiu we krwi. Więcej czerwonych krwinek może również poprawiać odzyskiwanie po wysiłkowej aktywności fizycznej. Mimo to testosterony wpływają na anaboliczne / androgenne zależności od dawki; Im większa dawka, tym większy wpływ na budowę mięśni.

Wpływ Cypionianu Testosteronu


Dzięki dobrze zaplanowanym cyklu testosteronu Cypionate można uzyskać prawie każdą sterydową anaboliczną korzyść. Dla sportowców poza sezonem, można zbudować większą masę mięśniową, przy mniejszym wzroście tkanki tłuszczowej. W celu wzrastania, musisz zużywać wystarczająco dużo kalorii i uzyskać tłuszcz, ale Testosteron Cypionate zapewni ciężar przyrostu masy ciała jest ciężar chcesz.

Podczas gdy spożywanie poza sezonem jest najczęstsze, skutki działania Cytrynianu Testosteronu mogą być również korzystne podczas fazy cięcia. W tym okresie użytkowania jesteśmy w stanie zachować znacznie więcej chudej tkanki mięśniowej, która w przeciwnym razie została utracona. W celu utraty tkanki tłuszczowej, musimy spalić więcej kalorii niż konsumujemy, co może i często prowadzi do utraty mięśni i siły. Dalsze, im dłużej i trudniej dieta, tym więcej mięśni i siły będą zagrożone, ale ze względu na cechy testosteronu Cypionate tkanki mięśniowej i siły są chronione.

Niezależnie od celu stosowania testosteron Cypionate określa skuteczność działania dzięki jego zdolności do pobudzania regeneracji i wytrzymałości. Z dawką skuteczną testosteronu Cypionat twoje ciało może się szybciej wzrosnąć, a ty nie będziesz w stanie znieść tak szybko. Pozwoli to trenować dłużej i mocniej, a można osiągnąć większy postęp. To jest poprawa osiągów w najlepszym wydaniu!

Baza testosteronowa
Octan testosteronu
Cypionian testosteronu
Testosteron dekanoat
Testosteron Enanthate
Ikonaprylator testosteronu
Fenylopropionian testosteronu
Propionian testosteronu
Testosteron Undecanoate
Metylotestosteron
Formestan
4-Chlorodehydrometylotestosteron / Doustny Turynabol
Octan klostebolu / Turynabol
Fluoksymesteron
Testosteron Sustanon 250
Mestanolon
Stanolon
Mesterolon / Proviron
Heksadron
17a-metylo-testosteron
1-Testosteron
1-Testosteron Cypionat

Szczegóły kontaktu
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: luke

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
Doustne steroidy anaboliczne
Lokalne leki znieczulające
Anaboliczne sterydowe wstrzyknięcie
Poprosić o wycenę

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Chiny dobry jakość Odżywianie Steroid dostawca. © 2017 - 2020 nutritionsteroid.com. All Rights Reserved.