Dom ProduktySteroidy estrogenowe

Przeciwciała przeciwnowotworowe Steriozy estrogenowe Tamoxifen Citrate CAS 54965-24-1

Przeciwciała przeciwnowotworowe Steriozy estrogenowe Tamoxifen Citrate CAS 54965-24-1

Anticancer Anti Estrogen Steroids Tamoxifen Citrate CAS 54965-24-1

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shuangbojie
Orzecznictwo: Enterprise Standard
Numer modelu: Nutrition@chembj.com

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 4-6 dni dla Ciebie
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitocin, T / T
Możliwość Supply: 500kg/miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
CAS: 54965-24-1 MF: C32H37NO8
MW: 563.64 EINECS: 259-415-2
Właściwości: proszek pakowania: dyskretne opakowanie
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin WhatsApp: 8618578209860
High Light:

hormone steroid

,

natural anti estrogen

Steroidy estrogenowe Tamoxifen Citrate CAS 54965-24-1 dla przeciwnowotworowych

Nazwa produktu: cytrynian tamoksyfenu
(Z) -2- (4- (l, 2-difenylo-l-butenylo) fenoksy) -n, n-metylofenylo-trans-l, 2-difenylobutan- Dimetylotanoamina, cytrynian (1: (z) -2- (para- (1,2-difenylo-l-butenylo) fenoksy) -n, n-dimetyloetylaminokarionitrylu (2- (4- (l, 2-difenylo-l -butyl) fenoksy) -n, n-dimetylo-etanaminy (z) -etanaminy 2-hydroksylowej, ici46,474, kessara, noltamu, tamofenu
CAS: 54965-24-1
MF: C32H37NO8
MW: 563,64
EINECS: 259-415-2

Tamoksyfen Citrate Opis:

1. Tamoxifen (TMX) jest lekiem stosowanym w profilaktyce raka piersi u kobiet i leczeniu raka piersi u kobiet i mężczyzn [3]. Badane są także inne typy raka. Jest stosowany w zespołach Albrighta. Tamoksyfen jest zazwyczaj przyjmowany codziennie przez usta przez pięć lat w przypadku raka piersi.

2. Poważne efekty uboczne obejmują niewielkie ryzyko raka macicy, udaru mózgu, problemów ze wzrokiem i zatoru płucnego. Częste działania niepożądane obejmują nieregularne okresy, utratę wagi i gorące błyski. Może to zaszkodzić dziecku, jeśli jest ono stosowane podczas ciąży lub karmienia piersią [4]. Jest to selektywny modulator receptora estrogenowo-receptorowego (SERM), który działa zarówno poprzez zmniejszenie czynników, które zwiększają wzrost komórek piersi i zwiększają czynniki zmniejszające wzrost komórek macierzystych. To z grupy trifenyloetylenu.

Tamoxifen został odkryty w 1967 r. [7] Na liście Światowych Produktów Leczniczych, najskuteczniejszych i najbardziej bezpiecznych leków wymaganych w systemie opieki zdrowotnej w Liście Światowej Organizacji Zdrowia [8] Tamoksyfen jest dostępny jako lek generyczny [4]. Cena hurtowa w krajach rozwijających się wynosi około 0,07 do 0,23 USD dziennie [9]. W Stanach Zjednoczonych kosztuje około 2 USD dziennie.

Tamoksyfen Citrate Medical używa


1. Rak piersi


Tamoksyfen jest obecnie stosowany w terapii zarówno wczesnego, jak i zaawansowanego raka piersi receptora estrogenowego (ER +) (ER +) u kobiet przed i po menopauzie [10]. Ponadto, jest to najczęściej stosowany hormonalny leczenie męskiego raka piersi [11]. Jest także zatwierdzony przez FDA w celu zapobiegania rakowi piersi u kobiet w wysokim stopniu ryzyka wystąpienia choroby [12]. Został on następnie zatwierdzony w celu zmniejszenia raka przeciwnej (w przeciwnym piersi). Zaleca się stosowanie tamoksyfenu przez 10 lat.

W 2006 r. Duże badanie kliniczne STAR wykazało, że raloksyfen jest równie skuteczny w zmniejszaniu częstości występowania raka piersi, ale po przeciętnym 4-letnim okresie obserwacji stwierdzono o 36% mniej nowotworów macicy io 29% mniej zakrzepów u kobiet stosujących raloksyfen U kobiet stosujących tamoksyfen, chociaż różnica nie była znacząca statystycznie.

2. Niepłodność


Tamoksyfen stosuje się w leczeniu niepłodności u kobiet z zaburzeniami niewydolnymi. Jest podawany w dniach 3-7 cyklu kobiecego.

Tamoksyfen poprawia płodność u mężczyzn z bezpłodnością przez hamowanie osi podwzgórzowo-przysadkowo-nadnerczy (poprzez antagonizm ER), zwiększając tym samym wydzielanie hormonu luteinizującego i hormonu folikulotropowego i zwiększając wytwarzanie testosteronu w testosteronie.

3. Ginekomastia


Tamoksyfen jest stosowany w zapobieganiu ginekomastii związanych z estrogenami, wynikającej z podwyższonego poziomu estrogenów. Jest to środek zapobiegawczy w małych dawkach lub stosowany w chwili wystąpienia jakichkolwiek objawów, takich jak bolesność lub wrażliwość na zęby. Inne leki są stosowane w podobnych celach, jak cytrynian klomifenu i leki przeciwarytażowe, które są stosowane w celu uniknięcia działań niepożądanych związanych z hormonem. Tamoksyfen jest również czasami stosowany do leczenia lub zapobiegania ginekomastii u przestępców płciowych poddawanych tymczasowym kastracji chemicznej.

4. Inne
Czasami tamoksyfen jest stosowany w leczeniu rzadkich stanów zwłóknienia z pozaotrzewnoty [20] i idiopatycznego zapalenia jelita grubego.

Tamoksifen Citrate / Nolvadex
Cytrynian klomifenu / klomid
Cytrynian toremifenu
Exemestan / Aromasin
Anastrozol
Letrozole

Szczegóły kontaktu
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: luke

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
Doustne steroidy anaboliczne
Lokalne leki znieczulające
Anaboliczne sterydowe wstrzyknięcie
Poprosić o wycenę

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Chiny dobry jakość Odżywianie Steroid dostawca. © 2017 - 2020 nutritionsteroid.com. All Rights Reserved.