Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Biały proszek Oxymetholone CAS 434-07-1 Doustnie anaboliczne androgenne steroidy

Biały proszek Oxymetholone CAS 434-07-1 Doustnie anaboliczne androgenne steroidy

White Powder Oxymetholone CAS 434-07-1 Orally Anabolic Androgenic Steroids

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Shuangbojie
Orzecznictwo: Enterprise Standard
Numer modelu: Nutrition@chembj.com

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 4-6 dni dla Ciebie
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitocin, T / T
Możliwość Supply: 500kg/miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
CAS: 434-07-1 MF: C21H32O3
MW: 332.48 EINECS: 207-098-6
Właściwości: proszek pakowania: dyskretne opakowanie
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin WhatsApp: 8618578209860
High Light:

deca durabolin steroid

,

anabolic oral steroids

Doustne steroidy anaboliczne Oxymetholone CAS 434-07-1 do użycia anabolicznego


Nazwa produktu: Oxymetholone
Synonimy: 17-alfa-metylo-2-hydroksymetyleno-17-hydroksy-5-alfa-androstan-3-on, 17-beta-androstan-3-onu, 17-hydroksy-2- (hydroksymetyleno) -17- 17-beta-hydroksy-2- (hydroksymetyleno) -17-alfa-metylo-5-alfa-androstan-3-on, 17-beta-hydroksy-2- (hydroksymetyleno) -17-metylo-5- Alfa-androstan-3-on, 17beta-hydroksy-2- (hydroksymetyleno) -17-metylo-5a-androstan-3-on, 17-beta-hydroksy-2-hydroksymetyleno-17-alfa-metylo-3-androstanon; 17-hydroksy-2- (hydroksymetyleno) -17-metylo-, (alfa, 17beta) -androstan-3-on, 17-hydroksy-2- (hydroksymetyleno) -17-metylo-5-alfa-17-beta-androstu -3-onu
CAS: 434-07-1
MF: C21H32O3
MW: 332,48
EINECS: 207-098-6

Oxymetholone / Anadrol Opis:

Oxymetholon jest syntetycznym, podawanym doustnie anaboliczno-androgennym steroidem (AAS) i 17α-metylowaną pochodną dihydrotestosteronu (DHT) sprzedawanym w Stanach Zjednoczonych, Europie i na całym świecie. Po raz pierwszy został opisany w 1959 r. Przez naukowców z firmy Syntex. Do podstawowych zastosowań klinicznych należą leczenie osteoporozy i niedokrwistości, a także stymulowanie wzrostu mięśni u pacjentów z chorobami niedożywionych lub słabo rozwiniętych. Lek został dopuszczony do stosowania przez człowieka przez FDA. Później rozwijano leki niesterydowe, takie jak epoetyna alfa i okazały się bardziej skuteczne w leczeniu niedokrwistości i osteoporozy bez działań niepożądanych oksymetolonu. Mimo to lek pozostał dostępny i ostatecznie znalazł nowe zastosowanie w leczeniu zespołu wyniszczenia HIV.

Przedstawiony najczęściej jako tabletka 50 mg, oksymetolon jest jednym z najsilniejszych dostępnych sterydów androgennych [5]. Podobnie istnieje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Pomimo bardzo małego powinowactwa wiązania z receptorem androgenowym, oksymetolon jest wysoce skuteczny w promowaniu znacznych wzrostów masy ciała, głównie dzięki znacznej poprawie syntezy białek. Z tego powodu jest często używany przez kulturystów i sportowców.

Oxymetholone / Anadrol Skutki uboczne :


Częste działania niepożądane oksymetolonu obejmują depresję, letarg, bóle głowy, obrzęk, gwałtowny wzrost wagi, priapizm, zmiany w kolorze skóry, problemy z oddawaniem moczu, nudności, wymioty, bóle brzucha (jeśli są podjęte na pusty żołądek), utrata apetytu, żółtaczka , Obrzęk piersi u mężczyzn, uczucie niepokoju lub podniecania, bezsenność i biegunka. U kobiet skutki uboczne obejmują również trądzik, zmiany miesiączkowe, pogłębiony głos, wzrost włosów na podbródku lub w klatce piersiowej, łysienie typu męskiego, powiększenie łechtaczki i zmiany popędu płciowego [6]. Ze względu na swoją 17α-alkilowaną strukturę, oksymetolon jest wysoce hepatotoksyczny. Długotrwałe stosowanie leku może powodować wiele poważnych dolegliwości, w tym zapalenia wątroby, raka wątroby i marskości wątroby; Dlatego zaleca się okresowe badania czynności wątroby u osób przyjmujących oksymetolon.

Podobne stymidon anabolowo-androgenny:

Oxymetholon (Anadrol)
Oxandrolon (Anavar)
Stanozolol (Winstrol)
Methandienon (Dianabol)

Szczegóły kontaktu
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: luke

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
Doustne steroidy anaboliczne
Lokalne leki znieczulające
Anaboliczne sterydowe wstrzyknięcie
Poprosić o wycenę

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Chiny dobry jakość Odżywianie Steroid dostawca. © 2017 - 2020 nutritionsteroid.com. All Rights Reserved.